Eriksen u punom jeku pandemije koronavirusa u Milanu ostao bez smještaja

Morao napustiti hotel

Eriksen u punom jeku pandemije koronavirusa u Milanu ostao bez smještaja

Endin Čaušević

Zbog pandemije koronavirusa svim građanima u Italiji naređeno je da ne nepuštaju svoje domove osim ako imaju neki hitan slučaj ili moraju otići do supermarketa i apoteke.

Situacija u Italiji je veoma ozbiljna i jasno je da je ova zemlja najviše pogođena koronavirusom. Zaraženo je i nekoliko igrača koji igraju u Seriji A zbog čega su ostali klubovi uveli dodatne mjere zabrane svojim fudbalerima.

No, u neočekivanom problemu u svemu tome našao se igrač Intera, Christian Eriksen. On je nedavno stigao u ovaj klub iz Tottenhama i još uvijek nije pronašao kuću u kojoj će živjeti.

Od dolaska u Inter danski igrač s porodicom živi u hotelu, ali je dobio naredbu da napusti hotel. Naime, svi hoteli u Milanu se zatvaraju na dvije sedmice zbog čega je Eriksen ostao bez smještaja.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Međutim, u Interu su odmah reagovali i pronašli su mu smještaj za naredne dvije sedmice.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi