Niko nije mogao vjerovati šta je Haaland promašio, ali nije mu dugo trebalo da se popravi
Veliki promašaj, pa gol Erlinga Haalanda.

Već je 1:1 na Etihadu

Eldar Ganibegović

Manchester City poveo je protiv Liverpoola u derbiju osmine finala engleskog EFL Cupa, a prvo ime utakmice za sada je Erling Haaland.

Manchester City vodi s 1:0 protiv Liverpoola u osmini finala engleskog EFL Cupa pogotkom Erlinga Haalanda.

Igrala se deseta minuta kada je Erling Haaland doveo City u vodstvo.

U ulozi asistenta bio je belgijski veznjak Kevin de Bruyne. Gol pogledajte klikom OVDJE

Iako je postigao gol za vodstvo, svijet bruji o nevjerovatnom promašaju Norvežanina već u prvoj minuti koji možete OVDJE pogledati.

Liverpool je imao sjajnu šansu da izjednači, ali Darwin Nunez nije bio precizan.

Ako Nunez nije, ima ko jeste. Izjednačenje Liverpoolu donio je Carvalho na asistenciju Milnera u 20. minuti.

Gledamo odličnu utakmicu na Etihadu, nadamo se da će se ovako i nastaviti, a Erling Haaland je očito gladan golova nakon reprezentativne pauze.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: