Erling Haaland je stroj za golove, ali kada treba dati s penala...

Promašaj Norvežanina

Borussia u Dortmundu igra protiv Augsburga prvenstveni meč od 15 sati i 30 minuta.

Augsburg je u 10. minuti poveo u Dortmundu golom Hahna, a najbolju šansu za izjednačenje domaćin je imao u 21. minuti.

Dosuđen je penal jer je Iago igrao rukom unutar svog kaznenog prostora, a Haaland na kraju snažnim udarcem pogađa prečku.

S 14 golova uvjerljivo prvi strijelac Borussije, no udarci s bijele tačke očigledno nisu njegova specijalnost.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ipak, samo nekoliko minuta kasnije Delaney glavom pogađa za 1:1 na ubačaj Reusa.

Haalandov promašaj s bijele tačke možete pogledati OVDJE.