Ermedin Demirović nezaustavljiv u Švicarskoj
(Foto: EPA)

Postigao dva gola

Mladi reprezentativac Bosne i  Hercegovine Ermedin Demirović nastavlja sa fantastičnim igrama u prvenstvu Švicarske.

Njegov St. Gallen je nastavio sa sjajnim igrama i danas je u Ženevi savladao Servette sa 1:2, a oba gola je postigao bh. fudbaler.

Već u sedmoj minuti Demirović se sjajno snalazi pred golom Servettea i pogađa za 0:1, da bi do drugog gola stigao na otvaranju drugog poluvremena.

Bila je to fantastična kontra St. Gallena. Ruiz je poslužio mladog reprezentativca BiH, a ovaj pogađa za 0:2.

Servette se vratio u igru u 57. minuti golom Tasara za 1:2, ali do kraja se rezultat nije mijenjao i St. Gallen je upisao nova tri boda.

Demirović je odigrao kompletan meč, dok Miroslav Stevanović nije igrao kod domaćeg tima.