Ernesto Valverde promijenio sve što je mogao za okršaj Kupa Kralja

Odmara većinu igrača

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone večeras igraju u gostima protiv Cultural Leonese u okviru šesnaestine finala Kupa Kralja.

Katalonski klub je veliki favorit protiv ovog niželigaša i sve osim pobjede Barce bi bilo veliko iznenađenje. Barca se nalazi u odličnoj formi, a raspoloženje je na nivou nakon što su deklasirali za vikend Real Madrid sa 5:1.

Ernesto Valverde je iskoristio večerašnju utakmicu da odmori većinu igrača i šansu je dao fudbalerima koji nemaju baš veliki minutažu. Ono što je obradovalo navijače Barce jeste da će od prve minute konačno zaigrati i Malcom, dok je tu također i veliki broj igrača iz Barcelone B.

Barcelona: Cillessen, Semedo, Cuenca, Chumi, Miranda, Samper, Vidal, Denis Suarez, Malcom, Dembele, Munir.