Etihad na nogama: Zinchenko postigao gol karijere

City vodi sa 4:0 protiv Burtona

E. Čaušević

Manchester City igra na domaćem terenu protiv Burtona prvu utakmicu polufinala engleskog Liga kupa.

Jasno je odmah bilo da je City veliki favorit protiv niželigaša Burtona što se odmah pokazalo. Nakon prvog poluvremena izabranici Pepa Guardiole vode sa 4:0 i jednom nogom su već u finalu iako će se igrati i revanš.

Domaći su poveli u petoj minuti golom De Bruynea, a zatim je dva gola postigao Gabriel Jesus. Odličnu igru Cityja u prvom dijelu krunisao je mladi Zinchenko koji je spektakularnim golom pogodio za 4:0.