Eurogol Garcije za pobjedu Bilbaa u La Coruni

Španska Primera

Fudbaleri Atletic Bilbaa slavili su pobjedu danas u meču 3. kola Primere u gostima kod Deportivo La Corune sa 1:0.

Prvo poluvrijeme utakmice proteklo je bez većih uzbuđenja na obje strane sve do 41. minutie kada je Raul Garcia nakon asistencije Muniaina postigao eurogol za vodstvo gostiju.

Domaći fudaleri su učinili sve da se do kraja meča domognu barem boda, ali nisu uspjevali iako su imali nekoliko solidnih prilika.

Ovo je za Atletic Bilbao prva pobjeda ove sezone čime su skočili na 14. mjesto sa tri boda, dok je Deportivo ostao na 10. mjestu sa bodom više.