Spremite se za spektakularnu završnicu FA Cupa: Gledat ćemo dvije fudbalske poslastice!

Poznati parovi polufinala

H. Zilić
Teme:

Ovaj vikend bio je rezervisan za utakmice četvrtine finala engleskog FA Cupa.

U današnja tri meča vidjeli smo deset golova, uz dva trijumfa gostiju i jedan trijumf domaćina.

Crystal Palace je dekalsirao Everton sa 4:0 i izborio polufinale na Wembleyu, gdje ćemo gledati i Manchester City koji je sa 1:4 bio bolji od Southamptona.

Nottingham je pružio sjajan otpor Liverpoolu, ali Redse je na Wmebley odveo Diogo Jota golom u 78. minuti utakmice.

U jučerašnjem duelu Chelseaja je sa 0:2 elminisao Middlesborugh.

Po završetku svih mečeva četvrtine finala obavljen je i žrijeb polufinala gdje ćemo gledati spektakl.

Snage će odmjeriti Manchester City - Liverpool, a drugi par je Chelsea - Crystal Palace.

Završnica FA Cua kakvu smo samo mogli poželjeti.