FA Kup: Ispala dva tima iz Premiershipa

Kraj za Hull i Watford

Watford i Hull oprostili su se od takmičenja u FA Kupu.

Članovi Premiershipa ispali su od članova Ligue One i Championshipa, odnosno Millwalla i Fulhama.

Millwall je pobijedio Watford s minimalnih 1:0. Jednu dosta tvrdu utakmicu riješio je Morison golom za pobjedu u 85. minuti.

U nastavak takmičenja ide i ekipa Fulhama. Ekipa s Craven Cottagea je pregazila Hull s uvjerljivih 4:1.

Aluko je domaćim donio prednost od 1:0 u 17. minuti, da bi nakon četiri minute igre u nastavku Tigersi poravnali preko Evandra.

Ipak, do kraja Fulham postiže još tri gola i ovjerava pobjedu u ovom meču. Pogađali su Martin, Sessegnon i Johansen.