U padu je postignut jedan od najljepših golova večeri u Ligi prvaka

Djelo je Fabiana Schara

Eldar Ganibegović

Večeras je na osam utakmice u Ligi prvaka viđeno 26 pogodaka, a jedan od najljepših viđen je u Engleskoj. Postignut je "u padu".

Pravo malo čudo izveo je večeras Newcastle. Slavio je protiv PSG-a rezultatom 4:1 u drugom kolu Lige prvaka.

Poveo je engleski predstavnik u 17. minuti. Isak je bio asistent, a pogodio je Almiron.

Na 2:0 Svrake odlaze u 39. minuti. Strijelac drugog gola bio je Burn na asistenciju Guimaraesa.

Trippier je namjestio gol Longstaffu u 50. minuti i bilo je to velikih 3:0. Nadu gostima dao je u 56. minuti Hernandez, ali više od toga nisu mogli.

Konačnih 4:1 u nadoknadi je postavio Fabian Schar. Švicarac je proklizao, ali je u padu uspio šutirati i postići prelijep pogodak.

Kako je to izgledalo, možete pogledati klikom OVDJE. Zaista efektan gol.

Odigran je večeras još jedan meč u istoj grupi. Ekipa Borussije je u Dortmundu dočekala Milan, no nije bilo golova.

Nakon dva gola u grupi smrti vodeći je Newcastle s četiri boda. PSG ima tri, Milan dva, a Borussia jedan bod.

Zanimljivo, na mečevima Milana nije viđen niti jedan gol do sada. To se svakako očekuje u 3. kolu kada je protivnik PSG.