Fajić strijelac u remiju Xinjiang Tianshana

Peti gol za bh. napadača

Bh. internacionalac Nusmir Fajić postigao je pogodak u remiju Xinjiang Tianshana.

Naime, Xinjiang Tianshan je  danas u okviru 18. kola kineske druge lige na domaćem terenu odigrao neriješeno sa Qingdao Jonoom, a na prvi pogodak na utakmici čekalo se do 25. minute kada su gosti poveli preko Udoija.

Sa minimalnim vodstvom Qingdao Jonoon je otišao na poluvrijeme, da bi potom u 64. minuti Fajić izjednačio. Sedam minuta kasnije Ida je preokrenuo na 2:1, a onda je u posljednjim sekundama utakmice Wang pogodio za remi.

Inače, Fajiću je ovo bio peti pogodak u dosadašnjem dijelu prvenstva.