Falcao pogodio, Monacu bod protiv Bordeauxa

Liga 1

Odigrani su mečevi 28. kola francuske Lige 1, a Monaco je remizirao s Bordeauxom 1:1.

Monaco je serijom dobrih rezultata napustio opasnu zonu, a danas je odigrao 1:1 s Bordeauxom i tao je sa 27 bodova isuviše daleko od Dijona, koji ima 21 bod i utakmicu manje, doduše.

Monaco je večeras poveo u 48. minuti golom Falcaa, ali je Bordeauxu bod donio Briand u 65. minutik, kada je s bijele tačke postavio konačnih 1:1.

Dijon je gubio s 1:0 kod kuće od Reimsa, ali je i sa igračem manje došao do boda. Sliti je u 13. s penala postavio konačnih 1:1.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Amiens je pogocima Guirassyja i Pietersa savladao Nimes, za koji je jedini gol postigao Alioui u 53. minuti.