6

Komentari (6)

WOLF20
Eh cuj oni zahtjevaju haha pa sta i ko mislite da ste?
Ajax11
Hajte vi snimiti još koju pjesmu sa Frenkijem-pišamo se mi u BiH vama usta! Masa kaze ..mrš pm
Dtox
Sta si ti to ucinio, momci makar pokusavaju nesto protiv mafijasko nacinalnog aaveza gdje petev i nacin izbora itd bila kap koja je prelila casu. Ti cekaj na gotovo i da ti ko da marku da ispijas kafu i blatis nekog ko ipak pokusava..bjednice
Ajax11
Ja sam svoje uradio, u to mozes biti siguran! Davno prekrizio repku, jer to odavno nije više „naša“ repka! Smetani samo sto ovi takozvani Fanatikosi prozivaju raju u Sarajevo i kazu „masa „ je izašla, a opšte pojma nemaju u kakvo doba je valjalo izaci opšte! Umjesto respekt da odaju ovim momcima oni ih prozivaju! Sarajevska raja je vec odavno okrenula ledz savezu i od nas ( HZ) nema ni kinte za njih niti nas ima na tekmama!
Dtox
I ti se pomirip s tim sto nije "nasa" repka jel? Bice bolje samo tako govoriti? Sta ti neki gazda HZ.
karlhajncbrazzzo
Samo dok navijači dođu na svoje prirodno stanište. Do tada se možete igrati sa reprezentacijom.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.