Fantastičnih pola sata na Carrow Roadu, golčina bivšeg bh. reprezentativca

Mario Vrančić nastavlja sa sjajnim partijama

Norwich i Birmingham trenutno igraju prvi meč 28. kola Championshipa, a domaći Kanarinci vode sa 3:1.

Poveo je Norwich u 13. minuti susreta preko Teemu Pukkija, da bi već u 14. bilo 1:1 pošto je gol za goste postigao Adams.

Nije se dugo čekalo na novo vodstvo Norwicha. Igrala se 22. minuta kada je Mario Vrančić prihvatio Buendijin pas i preciznim udarcem sa distance matirao golmana Birminghama za 2:1. Bio je to peti gol nekadašnjeg bh. reprezentativca u ovoj sezoni.

Tri minute kasnije, Norwich je stigao do trećeg gola pošto je pogodio Trybull.

Imali su domaći par minuta kasnije još jednu sjajnu šansu, ali je ostalo 3:1.