Fejsal Mulić ponovo junak Seongnama: Nije teško pogoditi kako je postigao gol

Novi gol bivšeg napadača Veleža

Bivši napadač mostarskog Veleža postigao je novi gol u Južnoj Koreji.

Mulić je nedavno u 90. minuti golom s penala donio pobjedu Seongnamu protiv Seoula u 3. kolu K lige, a sada se u strijelce upisao na gostovanju kod Suwon Cityja.

Njegov tim je gubio s 1:0, a zanimljivo da je Mulić u igru ušao u 27. minuti nakon povrede jednog od saigrača. U 77. minuti Mulić je pogodio za izjednačenje.

Dvije minute prije kraja, kada su gosti imali igračaviše na terenu, Bus pogađa za 2:1 i pobjedu gostiju.

Sjajan početak Mulića u Južnoj Koreji, a njegov Seongnam ima dvije pobjede, remi i poraz nakon četiri kola.