Fenerbahče se provukao u polufinale

Kup Turske

Golom Daniela Guize u 90. minuti Fenerbahče se provukao u polufinale turskog Kupa.

Večerašnjim utakmicama kompletiralo se četvrtfinale turskog Kupa. Fenerbahče je gostovao kod Bursaspora nakon što su kao domaćin u prvoj utakmici slavili sa 3:0. Golovima Iglesiasa, Ivankova (penal) te Bahadira domaći dolaze do 3:0 u samo sat vremena igre.

Ipak, u finišu utakmice Daniel Guiza postiže gol s kojim se Fenerbahče plasirao u polufinale. Manisaspor je i u drugoj utakmici bila bolja od Denizlispora. Strijelac jedinog gola bio je Keles u 35. minuti.

Kup Turske, četvrtfinale:
Bursaspor - Fenerbahče 3:1 (Iglesias 18, Ivankov 33 - pen, Bahadir 64/ Guiza 90)
Denizlispor - Manisaspor 0:1 (Keles 35)
Galatasaray - Antalyaspor 3:2 (Elano 32 - pen, Colak 48, Erkin 86/ Ates 35, 65)
Trabzonspor - Buyuksehir 1:0 (R. Kačar 42)