Fenomenalan refleks Ter Stegena

Sjajna odbrana golmana Barcelone

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone igraju revanš utakmicu osmine finala Kupa kralja protiv gradskog rivala Espanyola.

Barcelona je u prvoj utakmici slavila sa 4:1 na domaćem terenu, a nakon prvog poluvremena revanš utakmice vode sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Munir u 32. minuti na sjajnu asistenciju Lionela Messija.

Dosta oštrih duela obilježilo je finiš utakmice, a Espanyol je u 45. minuti mogao do izjednačenja. Caicedo je izašao sam pred Ter Stegena i pokušao ga lobovati, ali je golman Barcelone fenomenalnim rekleksom uspio da odbrani ovaj pokušaj napadača domaće ekipe.