Stjepan Lončar igra u životnoj formi: Nova žrtva je bio poljski Piast

Ferencvaros na pripremama

H. Zilić

Fudbaleri mađarskog Ferencvarosa nastavili su sa pripremama za proljetni dio sezone. Mađarska ekipa odigrala je danas još jednu prijateljsku utakmicu u sklopu zimskih priprema.

Po dogovoru ekipa Ferencvaros je igrao protiv poljskog Piasta i to dva puta po 50 minuta kako bi što više igrača u oba tima dobilo priliku.

Na kraju meča rezultat je glasio 2:1 za mađarskog prvaka koji u svojim redovima ima bh. koloniju.

Možemo reći da u životnoj formi igra jedan od bh. fudbalera u dresu Ferencvarosa, a to je Stjepan Lončar.

Lončar je danas bio strijelac dva pogotka, a pogodio je i u prošloj prijateljskoj utakmici, tako da na pripremama u dvije utakmice ima tri gola.

Nevjerovatna forma za bh. fudbalera koji je nosio i dres reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Za Piast je danas pogodio Felix iz penala u samoj završnici utakmice.

U startnoj postavi Ferencvarosa pored Lončara bio je i Eldar Ćivić i odigrao je dobar meč.

U drugom poluvremenu priliku sa klupe dobili su Amer Gojak, Muhamed Bešić i Kenan Kodro.