Zmajevi poveli u Helsinkiju golom Pjanića, Finci ekspresno izjednačili

Rezultat je 1:1

Endin Čaušević

Reprezentacija BiH igra trenutno na gostovanju protiv Finske.

Zmajevi su odlično otvorili drugo poluvrijeme i zaprijetili preko Gojaka i Krunića, ali nije bilo gola.

Međutim, u 54. minuti sudija svira penal za BiH jer je jedan od igrača domaćih igrao rukom.

Joronen je prvo odbranio udarac Pjanića, ali lopta se odbija do našeg veznjaka koji iz drugog pokušaja pogađa za 1:0.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

No, samo nekoliko minuta kasnije Finska je poravnala na 1:1, gol nam je po treći put u tri meča zabio Pukki.