FK Borac siguran na Otoci

Olimpik nastavio sa lošim partijama

S. Mlaćo, foto: S. Grebović

Novi poraz u okviru Omladinske Premijer lige za juniore upisali su nogometaši Olimpika danas na svojoj Otoci.

Tri boda iz Sarajeva nosi banjalučki Borac.

Gosti su poveli u 14. minuti pogotkom Andreja Bosnića, ali samo pet minuta kasnije 1:1. Pogodio je Đorđe Stupar.

Do kraja prvog dijela dva pogotka gostiju. Najprije u 37. minuti pogađa Slobodan Vujmilović Vuk, a u 45. minuti i Nikola Turanjanin.

U drugom pogotku publika je vidjela još jedan pogodak. Strijelac je u 67. minuti po drugi put danas bio Nikola Turanjanin.