Ružne scene prekinule prijateljski meč Leotara, sudija svirao kraj u prvom poluvremenu

Premijerligaš vodio 3:1

S. Mlaćo
U sklopu priprema za naredno kolo Premijer lige nogometaši trebinjskog Leotara danas su odmjerili snage sa Nikšićem iz Crne Gore.

Susret nije završen, prekinut je pred sami kraj prvog dijela zbog varnica na terenu.

Leotar je vodio 3:1. Miloš Aćimović je doveo Leotar u vodstvo, da bi gosti izjednačili u 34. minuti.

U 40. minuti Dragan Ristić pogađa za novo vodstvo bh. tima, da bi na  3:1 povisio Asim Zec.

Nakon pogotka došlo je do ružnih scena, tačnije varnica na terena poslije jednog duela, a umiješali su se svi nogometaši.

“Nakon sukoba igrača poslije jednog oštrijeg duela ušle su obje klupe na teren. Došlo je do podizanja tenzija među igračima, pa je sudija odsvirao kraj utakmice“, istakli su iz FK Leotar.

Leotar nakon pet kola nove sezone Premijer lige na svom kontu ima četiri boda.

Za vikend dočekuje Posušje i sigurno će tražiti drugu pobjedu ove sezone.

shokato
Leotar realno nije zasluzio da igra premier ligu i prije dok su igrali konstantno su bili problemi po Trebinju i sudijama i ekipama... iskreno se nadam da ce ispasti ove godine i da se nece jos dugo vratiti