Taj koncert je jedina mrlja u ovome uspjehu našeg bošnjačkog kluba Novi Pazar, a hodža je sto posto upravu. Unatoč svemu, jedva čekam mečeve kvalifikacija za Konferens ligu gdje će nas predstavljati tri kluba Sarajevo, Željezničar i Novi Pazar, a navijati ću pomalo i za Zrinjski i Borac zbog poretka države na UEFA listi.
Da Bog da novi pazar sve tuko i doneo Srbiji sva direktna mesta u svim takmicenjima. Da Bog da i osvojili konferecijsku ligu. E to im ja zelim kao Srbin a ovim Bha klubovima sve i jednom ukljucujuci Birac zelim da zijane odma ako moze i pre pretkola
pišeš gluposti, iz kojeg razloga to samo ti znaš. novi pazar je srbijanski klub iz dijela države naseljene većinskim muslimanskim stanovništvom. sve uspjehe koje ostvare u europi biće pripisani ns srbije, sva novčane nagrade idu u srbiju. nas predstavljaju zrinjski, borac, željo i sarajevo, oni imaju priliku da doprinesu povećanju eu. koficijenata i da donesu poneki euro u ovu napaćenu zemlju, razvučenu vjerskom a ne nacionalnom netrpeljivošću. zamisli ako naši klubovi postignu neki uspjeh i dobijemo predstavnika u europskoj ligi, da liga od deset klubova daje četiri predstavnika u evropskom takmićenju.
Sve si dobro rekao osim toga da je drzava razvucena vjerski a ne nacionalno. Ocigledno je vise razvucena nacinalno, mada je to nije tema za ovaj portal.
Navijam za Novi Pazar jer su isti narod kao i moj, a logično da želim i da Borac i Zrinjski naprave uspjeh zbog napretka na UEFA tabeli. Ti ako si Hrvat iz BiH logično bi bilo da podržiš bh timove ali i Rijeku, Dinamo i Hajduk u Evropi.