
Domaćin značajno oslabljen
Korona "pokosila" učesnika osmine finala Kupa BiH, utakmica se ipak igra
U srijedu je na programu svih osam mečeva osmine finala Kupa BiH.
Uoči susreta obavezno je testiranje svih učesnika utakmice na koronavirus što je urađeno danas.
Pravi šok doživilo je FK Omarska koja u osmini finala Kupa igra protiv federalnog prvoligaša, Igmana iz Konjica.
Iz ovog kluba je saopšteno da imaju čak pet pozitivnih slučajeva, ali da će susret ipak biti odigran u planiranom terminu.
"Nadležna služba NFS BIH je danas testirala naše igrače na koronavirus.
Rezultati su pokazali da je pozitivno čak 5 standardnih prvotimaca.
Oglasi
Svi pozitivni se dobro osjećaju, nemaju nikakve simptome korone.
Pored povrijeđenih igrača, značajno smo oslabljeni. Utakmica će se sutra igrati.
Pozivamo vas da svi dođemo na utakmicu i damo podršku našim momcima koji će sutra izaći na teren. Naša podrška nikad nije bila potrebnija", saopšteno je iz Omarske.
Meč u Omarskoj igra se od 14:30. Glavni sudija susreta je Admir Musić iz Sarajeva.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.