Šta ste bola izvukli maksimum, pa Klafurić došao u Velež prije par mjeseci i završi ispred vas. Hahahahahaha hajde rumeni nemoj se provaljivati. Najavljivali ste svašta nešto na početku sezone i evo za novu godinu ste na 4. mjestu. Trenutno izvan evropskih takmičenja.
Ne zalijeci se lafe. Vidjecemo gdje ce ko na kraju zavrsit, pogotovo nakon sto povucemo Gulija sa posudbe i pokupimo vam najbolje igrace, kao i uvijek sto radimo ;)
100% podrska za Ibru i Rozmana, ali nema se niko pravo ljutiti sto ocekujemo vise od cetvrtog mjesta. Najskuplja ekipa ikad u PLBiH, apsolutno sve uslove imate. Cetvrti bi bio i Husref (ne simpatisem ga) sa 3 puta jeftinijim igracima. Ne odbijajte kritiku, sve je ovo dobronamjerno. Nedopustivo je da budemo iza vlastite filijale, da prosle sezone zavrsimo iza ugasenog Zeljkana, da nas Lazni Mostarci raskuju u subotu. Sa Mirvicevim ulaganjima, moze i mora bolje. U pamet!
Kakvi ba vi i vaše mišljenje vi niste Pitari vi ste picke samo lagano Šefe i za tebe Ibričiću vazi samo lagano pustite kvazi navijače sto dođu samo kad je karta džabe.