Jasna poruka Rođenih nakon meča protiv Borca

U finišu ostali bez tri boda

E. Čaušević

Fudbaleri Veleža večeras su na svom terenu u okviru 28. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine remizirali protiv Borca (1:1).

Velež je večeras bio nadomak tri boda protiv banjalučkog kluba s kojima bi izbili na prvo mjesto, ali je Borac uspio da dođe do boda u samom finišu utakmice.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli mnogo zanimljivih situacija na terenu, ali se to u nastavku promijenilo.

Mostarski klub uspio je da dođe do prednosti u 59. minuti utakmice kada je mrežu gostujućeg tima zatresao Brandao.

Velež je čuvao prednost i činilo se da će osvojiti tri boda, ali je Borac uspio da dođe do gola u samom finišu. Sudija je svirao penal za goste što je izazvalo buru negodovanja domaćeg tima.

Međutim, njegova odluka nije se mijenjala, te je na kraju Stojan Vranješ s bijele tačke postavio konačnih 1:1.

Nakon utakmice Velež se oglasio na zvaničnoj Facebook stranici sa jasnom porukom za svoj tim.

"Glavu gore momci", poručili su Rođeni koji mogu biti zadovoljni izdanjem svoje ekipe večeras.

Borac je nakon ove utakmice ostao prvi i ima 54 boda jedan više od drugoplasiranog Sarajeva koje sutra igra protiv Željezničara. Također, i Velež je ostao treći i sada ima 52 boda.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Borac Moje Teme

Rajvosa2019
Sutra kad opet zauzmemo prvo mjesto na tabeli, Vico ce biti na malina respiratoru
16 3
zvjezdan10
Kradu snove igračima i navijačima. Ali ,stići će vas to kad tad.Možeš ti ove godine da osvojiš titulu možda,ali taj lopovluk će te stići kad tad, za godiinu ,5 , 10 ,nebitno.