Bašić je dobio sasvim očekivano pitanje poslije Sloge: Znamo šta imamo, odnosno šta nemamo...

Plavi upisali novi poraz

Bašić je dobio sasvim očekivano pitanje poslije Sloge: Znamo šta imamo, odnosno šta nemamo...

Željezničar je u Doboju upisao treći poraz u nizu.

Plavi su poraženi danas od Sloge sa čak 3:0, a svoje vođenje na press konferenciji dao je šef struke Nermin Bašić.

Nakon meča dao je kratku izjavu i kazao da je 'vruća glava', no na press konferenciji je bio malo 'otvoreniji'

"Čestitam Vladi na pobjedi i njegovoj ekipi. Evidentno je da smo upali u krizu...

Da li se glava ohladila?

"Nije, vidite da nije".

Oglasi

Novinari su Bašića pitali da li razmišlja o ostavci?

"Nisam čovjek koji se tako lako predaje. U sistemu sam kluba, znamo šta imamo, odnosno šta nemamo. Ne razmišljam o tim stvarima".

Željezničar nakon sedam utakmica ima devet bodova i jasno je da je Plavima potrebna analiza dosadašnjeg dijela sezone.

Odlično su krenuli, u Evropi pružili kvalitetne partije, a onda savladali Borac u partiji koja je oduševila navijače.

Nakon toga stigla je kriza rezultata koja još traje. U tri posljednje utakmice Cocalić, Rustemović, Mekić i društvo nisu osjetili slast bodova.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Već u nedjelju Željezničar će u goste Zrinjskom, a zatim u srijedu u Kupu BiH u goste federalnom prvoligašu Slobodi iz Tuzle.

Narednog vikenda ugostit će NK Široki Brijeg, a zatim slijedi veliki derbi sa FK Sarajevo.

Top Komentari

velez mo
Osim Slobode,mada je i to upitno,ove sve ostale utakmice gubiš,Zrinjski mora dobiti,Široki ce vas otresti trenutno je u najboljoj formi,a šlag na tortu ce biti Oliveira,Ziljkic,Viveros koji ce vas zakovati da necete znati sta vas je snaslo.
5 1
velezmostarski
samo 3 poraza u nizu nije to nista, hocemo jos klauneeeee, barem jos 4/5 pa onda uzmi bod , i sve tako u krug hahahaha, BUŠIIIIIIIIIIIIIIIII
4 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi