Manijaci poslali jasnu poruku: "Ništa se..."

Poruka navijača Željezničara

Manijaci poslali jasnu poruku: "Ništa se..."

Esmer Oštraković

Nogometaše Željezničara sutra čeka utakmica na domaćem terenu protiv Sloge iz Doboja.

Mnogo dešavanja je u posljednje vrijeme oko Željezničara, a sve se tiče funkcionisanja kluba koje je naišlo na prepreke.

Noa sjednica Skupštine Željezničara planirana je za narednu sedmicu.

Prije toga Plavi s Grbavice odigrat će prvenstvenu utakmicu protiv Sloge.

Nakon svega, uoči utakmice protiv Sloge oglasili su se Manijaci.

"Ništa se ne brini Željo, još nas više ima. Svi na Grbavicu", poruka je Manijaka.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Utakmica između Željezničara i Sloge igra se sutra sa početkom od 17:30 sati.

Top Komentari

Mujci
Idemo im karati mamice za sve ono što smo doživjeli u Doboju.Ima da imaju divan doček
1 0
Juka1987
I jeste za Drine hahahaha
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi