FK Zvijezda 09 remizirao protiv Voždovca
Tim iz Stanišića remizirao je u prvom prijateljskom susretu pred novu sezonu Premijer lige BiH (foto: fkzvijezda09.com)

Prijateljski susret

E. Dindić

Fudbaleri Zvijezde 09 danas su protiv Voždovca odigrali svoju prvu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za nastup u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Na kraju susret je završen rezultatom 1:1(0:1).

Treneri oba tima dosta su kombinovali u ovom susretu, te svakako željeli vidjeti na koga mogu računati u narednoj sezoni.

Poveli su gosti golom Vojinovića, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta domaći fudbaleri prikazali su nešto bolji igru. Zvijezda je preko Malele pogodila za 1:1, što će se na kraju ispostaviti da je bio i konačan rezultat ovog susreta.

Iduću prijateljsku utakmica Zvijezda će odigrati 22. juna protiv Radnika na stadionu Etno sela Stanišići.

Poslije susreta trener domaćeg tima istakao je da je izuzetno zadovoljan viđenim u ovom susretu.