Francuska zabila dva gola, a imala jedan šut!

Splet nesretnih okolnosti za Hrvate

Nakon prvih 45 minuta velikog finala u Moskvi, Francuska protiv Hrvatske vodi sa 2:1.

Iako su Hrvati u prvom poluvremenu bili (mnogo) bolji tim, nisu imali sreće i uspjeli su primiti dva gola a da je pri tome Francuska imala samo jedan šut - i to iz penala. Iz igre nijedan.

Prvi gol na utakmici djelo je nesretnog Mandžukića, koji je matirao vlastitog golmana Subašića, a drugi gol su Francuzi postigli iz penala dosuđenog uz pomoć VAR-a.

S druge strane, Hrvatska je u prvom poluvremenu imala sedam šuteva, ali samo je Perišić bio precizan u 28. minuti.