Francuzi lagano sa Škotskom

Prijateljski meč

Reprezentacija Francuske lagano je s 3:0 pobijedila Škotsku u prijateljskom meču.

Pobjednik ovog duela znao se već nakon prvih 45 minuta igre kada su Galski pijetlovi imali prednost od tri gola.

Poveli su nakon osam minuta igre. Prekrasan gol petom postigao je Olivier Giroud za prednost od 1:0.

Isti igrač je postigao i drugi gol. Ponovo je iskoristio neopreznost škotske odbrane, te je pogodio za 2:0 u 35. minuti.

Samo pet minuta kasnije bilo je 3:0. Još jedan igrač Arsenala Lauren Koscielny pogađa za uvjerljivu prednot na poluvremenu meča.

Nastavak meča donosi još nekoliko pokušaja. Međutim, ni blizu igra Francuza nije bila igri iz prvog dijela, te je do kraja ostalo 3:0.