Haaland i društvo mogli su samo aplaudirati: Golčina iz slobodnjaka igrača Freiburga

Domaći vode sa 1:0

E. Čaušević

Freiburg i Borussia Dortmund igraju trenutno meč drugog kola njemačke Bundeslige.

Dormtund je kao favorit stigao u Freiburg, ali gosti nisu baš najbolje otvorili današnju utakmicu.

Naime, već u šestoj minuti hladan tuš za Dortmund. Sudija je svirao prekršaj na nekih 25 metara udaljenosti od gola gostiju, a loptu je namjestio Grifo koji je postigao spektakularan gol iz slobodnjaka za 1:0.

Dortmund je nakon toga preuzeo incijativu i stvorio nekoliko dobrih prilika, ali rezultat se nije mijenjao.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Sigurno je da Haalanda i društvo očekuje težak posao u nastavku u pokušaju da preokrenu rezultat.

Treba dodati da je bh. reprezentativac Ermedin Demirović meč počeo s klupe za rezervne igrače.

Zaprati Borussia Dortmund, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: