Freiburgu bod u Leipzigu, Mujdža igrao 90 minuta

2. Bundesliga

Bh. reprezentativac Mensur Mujdža odigrao je 90 minuta u remiju Leipziga i Freiburga.

U jednom od derbija osmog kola njemačke 2. Bundeslige Red Bull Leipzig je ugostio Freiburg, a nakon 90 minuta igre rezultat je bio izjednačen - 1:1.

Gosti su na poluvremenu vodili iako je domaćin bio bolji tijekom 45 minuta. Petersen je u 29. minuti zatresao mrežu Leipziga.

Na samom otvaranju drugog dijela Selke donosi domaćinu poravnanje. U ostatku jako dobre utkamice više nije bilo promjena i bod je nekako najrealniji.

Freiburg se popeo na drugo mjesto i ima 17 bodova, bod manje od vodećeg Bochuma, dok je Leipzig šesti sa 13 bodova.

Ono što je za nas jako bitno, Mensur Mujdža ponovo je odradio 90 minuta u dresu Freiburga.