Fulham na korak od povratka u Premiership zahvaljujući spektakularnim pogocima

Polufinalni meč doigravanja

Teme:

Nogometaši Fulhama sve su bliže da izbore finale doigravanja za ulazak u Premier ligu.

U prvom polufinalnom dvoboju odigranom u Cardiffu Fulham je ostvario pobjedu rezultatom 2:0 i ima dobru prednost pred revanš na Craven Cottageu i na pravom je putu da se pridruži Leedsu i WBA na putu ka eliti.

Vodeći pogodak za goste iz Londona postigao je Onomah u 49. minuti na asistenciju Reeda.

Uveliko je Fulhama ka Premiershipu gurnuo Kebano koji je postigao gol u prvoj minuti nadoknade i teško da Cardiff može da se vrati.

Revanš će ove dvije ekipe odigrati već za tri dana, a u finalu će Fulham (ili Cardiff ako se desi čudo) igrati protiv Brentforda ili Swanseaja.