Galata od 0:2 do 3:2 za povratak na vrh

Turska Superliga

Velikim preokretom je Galatasaray slavio u gostima kod Kasimpase u susretu 25. kola turske Superlige.

Kasimpasa je nakon prvog dijela vodila s 2:0 protiv Galate. Prvo je Castro u 16. minuti pogodio za 1:0. da bi Torun u finišu povisio na 2:0.

Činilo se da će Galata upisati peti poraz i ostati na drugom mjestu, a onda čudnovatni preokret.

Inan je u 52. minuti smanjio na 2:1, da bi tri minute kasnije Bulut anulirao prednost domaćina.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Yilmaz je bio strijelac odlučujućeg gola u 65. minuti. Galata je sada ponovo lider sa 55 bodova, dok Bešiktaš ima bod i utakmicu manje.