Genoa i Torino bez pobjednika

Seria A, 14. kolo

Genoa je u 14. kolu italijanske Serie A dočekala ekipu Torina, a na kraju u ovom susretu golova nije bilo 1:1.

Gosti su jako dobro ušli u utakmicu i u sedmoj minuti su stigli do vodstva. Udarac Farneruda u mrežu je skrenuo El Kaddouri za prednost gostiju iz Torina od 1:0.

Imao je Torino i u nastavku susreta dobru priliku preko Cercija, ali je golman domaćih odbranio njegov pokušaj, pa se na odmo otišlo vodstvom gostiju od 1:0.

Cerci je prvi prijetioi u nastavku, ali prvu pravu priliku Genoa jeimala u 51. minuti kada je Vrsaljko pogodio stativu. Ipak, do gola su stigli. Igrala se 69. minuta kada je za 1:1 pogodio Biondini.

Iako je prilika do kraja bilo, rezultat se nije mijenjao, te je ostalo 1:1.