Germain spasio Marseille protiv Lillea
Foto - EPA

Remi na Velodromeu

Marseille i Lille remizirali su (1:1) u derbiju 4. kola Ligue 1.

Gosti su u ovom meču bili bliže pobjedi, ali su primili gol na pet minuta prije kraja i Marseille je uspio da izvuče bod.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, Lille golom Arauja u 47. minuti meča dolazi do prednosti od 0:1.

Kada se činilo da će tri boda otići gostima dolazi spas za domaće. Germain je u 85. minuti zabio za izjednačenje i jedan bod Marseillea.

Lille je nakon četiri kola na petom mjesto sa osam bodova, Marseille ima bod manje i dvije je pozicije niže.