Getafe produžio crni niz Celte

Tri gola u mreži gostiju

A. Haznadarević

U prvom susretu subotnjeg dijela programa 24. kola španske Primere, Getafe je ostvario ubjedljivu pobjedu nad Celtom rezultatom 3:1.

Domaći Getafe je već u prvom poluvremenu riješio sve dileme, te je drugi dio igre proveden u taktičkom zatvaranju protivnika.

Prvo je Colunga zabio za vodstvo Getafea u 10. minutu, da bi Fernandez izjednačio 20 minuta kasnije.

Getefe nakon primljenog pogotka ubacuje u brzinu više, te preko Castra u 34., a zatim i Fernandeza u 42. minutu postavlja rezultat prvog poluvremena.

U nastavku nije bilo promjene rezultata, pa se Celta vratila kući poražena s konačnih 3:1.