Gojković postigao prvijenac u Albaniji, Ćulum tragičar

Gol bivšeg mladog bh. reprezentativca

Nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Renato Gojković danas je postigao svoj prvi gol u dresu Partizanija.

U derbiju 20. kola albanske Superlige, Partizani je na svom terenu poražen od Kukesija sa 3:1 iako je nakon prvog poluvremena vodio sa 1:0 upravo golom bh. stopera.

Međutim, Kukesi je u nastavku utakmice napravio potpuni rezultatski preokret i slavio sa 3:1, a sve je počelo s crvenim kartonom koji je u 65. minuti dobio donedavni igrač Slobode Milan Ćulum.

Golove za Kukesi su postizali Guri u 66. i 90+5., te Hoxha u 70. minuti.