Gol i asistencija Edina VIšće u sigurnoj pobjedi Basaksehira

Sjajna partija

E. Oštraković

Nogometaši Basaksehira ostvarili su novu pobjedu, ovaj put na domaćem terenu i to protiv Yeni Malatyaspora.

Domaća ekipa bila je ubjedljiva, te je ostvarila pobjedu od 4:1, a sjajnu utakmicu odigrao je Edin Višća.

Upravo Višća postigao je prvi gol na ovom susretu i to u 22. minuti, a šest minuta nakon toga Demba Ba udvostručio je vodstvo domaće ekipe.

U 34. minuti bilo je 3:0 za Basaksehir, a gol je postigao Kahveci, a u 41. minuti na 4:0 povisio je Tekdemir.

Jedini gol za goste postigao je Jahović u 64. minuti, te je tako postavio konačan rezultat od 4:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Basaksehir je sada drugi na tabeli sa 36 osvojenih bodova, te imaju bod manje od prvoplasiranog Sivasspora, ali i utakmicu više.

Sa druge strane Yeni Malatyaspor je na osmom mjestu sa 24 osvojena boda, što je tri manje od sedmog Galatasaraya.