Golman i napadač se zajedno obrukali u nekoliko sekundi
Rijetkost je da se vidi dvostruka bruka u jednom napaadu

Na meču Stuttgart - Schalke

Golman Schalkea Ralf Fahrmann i napadač Stuttgarta Nicolas Gonzales obrukali su se u svega nekoliko sekundi.

Na otvaranju drugog poluvremena i pri vodstvu Schalkea od 0:1, golman Fahrmann je dodao loptu napadaču domaćeg tima Gonzalezu.

Međutim, Argentinac je uzvratio brukom. Promašio je prazan gol i pogodio je stativu, te je propustio veliku šansu da postigne pogodak.

U 76. minuti Gonzalez je ispravio grešku i pogodio je mrežu, ali Schalke je prije toga zabio i drugi gol.