Golman petom zabio za bod protiv PSV-a

Den Haag - PSV 2:2

Den Haag i PSV odmjerili su snage u sklopu 1. kola holandske Eredivisie, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Prvi pogodak na utakmici viđen je u 23. minuti, kada je vodstvo gostujućem PSV-u donio Maher. Samo dvije minute kasnije Alberg je pogodio za 1:1 i ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Nastavak utakmice ponudio je nešto ofanzivniju igru PSV-a. Tim iz Eindhovena je novi pogodak postigao u 62. minuti preko De jonga, a konačnih 2:2 postavio je Hansen.

Golman Den Haaga je u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena uspio petom zatresti mrežu Zoeta i tako donijeti svom timu vrijedan bod protiv favorizovanog PSV-a.