Golmane, gdje si poš'o? Haris Medunjanin postigao majstorski gol iz slobodnjaka

Majstor ostaje majstor

Eldar Ganibegović

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Haris Medunjanin, danas je postigao novi pogodak. I to kakav.

U 12 sati počela je utakmica između Ceute i Castellona. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 1:2.

Radi se o utakmici 8. kola španske Primere RFEF - Grupa 2. U pitanju je treći rang španskog fudbala.

Teguia je doveo domaći tim u vodstvo u 13. minuti, ali do odlaska na odmor gosti su uspjeli da preokrenu rezultat.

Na 1:1 je izjednačio sjajnim golom iz slobodnog udarca naš bivši reprezentativac, Haris Medunjanin.

Šutirao je prizemno u golmanov ugao, golman Lopez je ranije krenuo što golman nikada ne smije da radi, te ostao na pogrešnoj nozi i spasa nije bilo. Pogledajte.

Villahermosa je u 35. minuti donio potpuni preokret Castellonu. Ostaje da vidimo da li Medunjanin i ekipa mogu do tri boda.

Spomenimo i to da je Sarajlija u 22. minuti dobio žuti karton.

Podsjetimo, 38-godišnji Meduanjanin je u Castellon stigao iz Zwollea ovog ljeta, a ranije je nosio dresove Cincinnatija i Philadelphije u SAD. Od reprezentacije BiH oprosio se 2018. godine dolaskom Roberta Prosinečkog.