Gosti postigli samo jedan gol i ostali bez bodova

Druga liga FBiH, grupa Jug

Loše je za gostujuće ekipe bilo 18. kolo Druge lige FBiH grupa Jug.

Samo je ekipa Kamešnice uspjela postići gol, ali gosti nisu uspjeli osvojiti nijedan bod.

Iako su dali gol preko Velića, Kamešnica je poražena u Uskoplju od domaće Sloge za koju je Grubeša postigao oba gola.

Najvuvjerljivi je bio Stolac koji je sa 5:0 savladao Brotnjo.

Već nakon dvije minute igre domaći su imali 2:0, da bi do kraja domaći tim postigao još tri gola za konačnih 5:0.

Vodeća Sloga iz Ljubuškog je uz dosta muke savladala na svom terenu Iskru s 1:0. Jedini gol je postigao Kraljević u 86. minuti.

Blagaj je s 2:0 savladao ekipu Klisa golovima Memića i Cerovine, dok su minimalne pobjede ostvarili Višići nad Šujicom i Posušje nad Grudama.