Gradina uspješno prošla neugodno gostovanje u Prokosovićima
Tvrda utakmica viđena je u Proksovićima, gdje su gosti na kraju golom Dine Andrića ostarili pobjedu

Dino Andrić pogodio za pobjedu

M. Šljivak, foto: E. Dindić

OFK Gradina savladao je danas kao gost Prokosoviće sa 0:1 i tako je došao do bitne pobjede u borbi za plasman u Prvu ligu Federacije.

Prvo poluvrijeme viđena je dosta tvrda utakmica, gdje je veću terensku incjativu imala domaća ekipa, te stvorila je par prilika ali na poluvrijeme otišlo se pri rezultatu 0:0.

Nastavak susreta ponudio je dosta bolju igru domaćeg sastava, ali svoje prilike nisu uspjeli da iskoriste.

U uzbudljivom meču praćenim sa puno tenzija, ekipa iz Srebrenika je do trijumfa došla u 79. minuti meča.

Gol za tri boda postigao je Dino Andrić i na taj način je Gradina ponovo izjednačena na vrhu tabele sa Budućnosti iz Banovića.

Ova dva tima skupila su po 40 bodova i do kraja prvenstva će voditi borbu za titulu.