Granada srušila Atletico

Zostala utakmica 9. kola La Lige

H. Zilić

Iznenađenje je viđeno u zaostaloj utakmici devetog kola španske La Lige.

Granada je na svom terenu savladala Atletico Madrid sa 2:1 i tako se još više odvojila od opasne zone i učvrstila na sredini tabaele.

Sa druge strane ovaj poraz je ostavio Jorgandžije na petoj poziciji sa bodom manje od četvrtoplasiranog Rayo Vallecana.

Meč bolje otvaraju gosti i već u drugoj minuti Joao Felix na asistenciju Lemara pogađa za 0:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Igrala se 17. minuta kada je Machis na dodavanje Moline donio poravnanje Granadi.

U drugom poluvremenu dobar fudbal, bilo je prilika, a domaći su svoju iskoristili u 61. minuti. Molina je sada bio strijelac za 2:1 na asistenciju Suareza i to se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat ove zanimljive utakmice.