Grci izjednačili

Za nepovjerovati

Grčka je u ovim trenucima izjednačila protiv BiH na Bilinom Polju.

Nakon što su s penala došli do smanjenja zaostatka, pa se desio i crveni karton Miralema Pjanića, Grci su napadali i pet minuta prije kraja izjednačili rezultat.

Pogodio je Kolovos. Pogledajte kako je to izgledalo:

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Benjamingst
Za ovo je kriv Prosinecki... nakon 2:0 trebao je igracima reci napad I samo napad igrati... nasi stali u 20 minutu... I 70 minuta se branili... Lose skroz Grci ce znati ponovo iskoristiti ovo da odu na EURO. Bez Pjanica u 2 utakmice smo 50% losi
9 0
Adnanos
Brane se od 20 minute. Tri pasa nemogu povezat. Nikada nepsujem ali jebem mu sunce im jebem da im jebem