Haalandov lagani dodir lopte i "doktorska" realizacija, golman je bio bez šansi!

Borussiaj vodi 3:0

Haris Zilić

U prvoj utakmici 19. kola Bundeslige Dortmund je ugostio Freiburg.

Milioneri nakon prvog poluvremena imaju prednost od 3:0 i skoro su završili pitanje pobjednika u ovom meču.

Treći gol za domaće psotigao je sjajni Erling Haaland u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Haaland je sjajno pratio akciju saigrača i laganim dodirom lopte prevario golmana Upohoffa.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Gol pogledajte OVDJE.

Klicko
Najjača devetka trenutno.Onaj poljak iz bajerna i onaj ucjenjivač iz penal madrida mu nisu ni do koljena