Hadžić strijelac u pobjedi Videotona

Mađarska liga, 20. kolo:

Fudbaleri Videotona danas su u okviru 20. kola mađarske OTP Bank Lige savladali Vasas.

Videoton je pobjedom od 2:1 prekinuo seriju od dva vezana poraza i bodovno se izjednačio sa liderom Ferencvarošom, koji ima meč manje, a jedan od strijelaca u pobjedi domaćih bio je Anel Hadžić.

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je Videotonu donio vodstvo u 26. minut, međutim ono nije dugo trajalo, jer je do kraja poluvremena Adam pogodio za izjednačenje.

U nastavku utakmice viđen je još jedan gol, i to u mreži gostiju, a za trijumf se pobrinuo Šćepović.

Osim Anela Hadžića, u konkurenciji za meč protiv Vasasa je bio i njegov mlađi brat Elvir, ali nije ulazio u igru.