Hajduk eliminisan iz Kupa Hrvatske
(Foto: EPA) Hajduk je u 1. HNL uspio u zadnje tri utakmice upisati dvije pobjede, ali je danas doživio neuspjeh u Kupu Hrvatske

Osijek bolji od Splićana

Osijek je na svom terenu ugostio ekipu Hajduka u susretu četvrtine finala Kupa Hrvatske. Domaći su slavili pobjedu rezultatom 2:1 i tako osigurali plasman u polufinale.

Hajduk je nešto bolje otvorio utakmicu, ali je Osijek stigao do vodstva u 26. minuti preko Pera Bočkaja.

Osijek je u 39. minuti postigao još jedan gol i povisio vodstvo na 2:0. Strijelac je ovaj put bio Nigerijac Henty.

Imao je Osijek nekoliko trenutaka kasnije veliku priliku za 3:0, ali je golman Hajduka sjajno zaustavio bh. internacionalca Harisa Hajradinovića.

U drugom poluvremenu je Hajduk zaigrao nešto agresivnije, a u 64. minuti je uspio smanjiti na 2:1 preko Gyurcsa.

Ipak, "Bili" nisu uspjeli stići barem do još jednog gola i produžetaka, pa je Osijek osigurao polufinale Kupa Hrvatske.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: