Hajduk izgubio i na Kantridi
Hrgovićev Dinamo deklasirao Cibaliju

Prvenstvo Hrvatske, 4. kolo

Zagrebački Dinamo upisao je i četvrtu pobjedu u hrvatskom šampionatu, nakon što je večeras sa 6:0 deklasirao sastav Cibalije iz Vinkovaca. Tri gola za Modre postigao je Mario Mandžukić, a u listu strijelaca upisali su se još Sammir, Badelj i Tadić.

Hajduk je doživio drugi uzastopni gostujući poraz. Nakon što su prošle nedjelje sa 0.3 poraženi u Maksimiru od Zagreba, ekipa našeg Senijada Ibričića sa 1:3 je izgubila na Kantridi od Rijeke. Splićani su poveli golom Kalinića ali je uslijedio veliki preokret pa su domaći golovima Čagalja, Anasa Sharbinija i Križmana došli do važne pobjede.

I u preostala četiri susreta domaći su zabilježili pobjede, a veliki preokret napravili su i fudbaleri zaprešićkog Intera. Ekipa našeg reprezentativnog golmana Gorana Brašnića gubila je sa 0:2 već nakon 25 minuta igre od Croatija Sesveta. U 40. minuti Dodik je smanjio na 1:2, a prava drama odvijala se u finišu meča. Nino Bule je u 89. minuti izjednačio na 2:2, a minut kasnije Gulić je zabio za pobjedu.

Rezultati: Dinamo – Cibalija 6:0, Rijeka – Hajduk 3:1, Inter – Croatija 3:2, Šibenik – Zadar 1:0, Osijek – Varteks 2:1, Slaven Belupo – Zagreb 2:0.

Poredak: Dinamo 12 bodova, Slaven Belupo 10, Osijek 8, Zagreb, Šibenik po 6, Cibalija, Croatija Sesvete, Varteks, Hajduk, Inter, Rijeka po 4, Zadar 1 bod.